Era půjčka do 300000 KčeraPoštovní spořitelna Era je dalším z bankovních poskytovatelů půjček, kteří mohou zajímavou částkou vylepšit váš domácí rozpočet. Ani zde nemusíte dokazovat, na co vypůjčené prostředky použijete. Půjčte si na nové auto, luxusní dovolenou, rekonstrukci bytu nebo cokoli dalšího, co uznáte za vhodné. S půjčkou od Era Poštovní spořitelny jsou vaše možnosti opravdu rozmanité.

Výše půjčky: 20000 Kč – 300000 Kč

Poskytovatel půjčky: Poštovní spořitelna

Kdo si může půjčit: Zletilá fyzická osoba, která chce využít prostředky pro nepodnikatelské účely. Žadatel o půjčku musí mít veden účet u Poštovní spořitelny, nebo si musí tento účet založit. Pokud vám nechodí příjmy na účet společnosti, je nutno doložit doklad od zaměstnavatele o výši vašich příjmů.

Na co si mohu půjčit? Na cokoli, jedná se o bezúčelový úvěr. Na co jste peněžní prostředky použili, tedy nemusíte nijak dokládat.

Splatnost půjčky: 12 – 84 měsíců.

Poplatky: U společnosti neplatíte poplatek za poskytnutí, vedení, schválení ani vyřízení půjčky. Rozhodnete-li se vrátit vypůjčené prostředky dříve, než nastane doba jejich splatnosti, nezaplatíte ani korunu navíc.

Ručení: U nižších částek nepotřebujete ručitele.

Výše úroku: od 9,9 %

Možnost sjednání půjčky: Osobně přímo na pobočce, po telefonu nebo prostřednictvím internetového formuláře.

Rychlost poskytnutí peněz:  Pokud máte vedený účet u Poštovní spořitelny, mohou vám být poskytnuty peníze téměř okamžitě.

Výhody Era půjčky od společnosti Poštovní spořitelna: Jak již bylo výše zmíněno, jedná se o bezúčelovou půjčkou s dlouhou dobou splatnosti. Společnost si neúčtuje žádné poplatky a poskytuje peníze opravdu rychle. V případě zájmu si zde můžete sjednat také pojištění proti neschopnosti splácet. Pojištění je možno vybírat ze tří variant (základní, standardní a rozšířená).

Finanční inzerce


Půjčky bez omezení
Potřebujete půjčit větší finanční obnos? Vyzkoušejte půjčky bez omezení.Finanční novinky:

Potřebujete nutně půjčit 10 tisíc? Vyzkoušejte rychlou půjčku

Potřebujete nutně půjčit 10 tisíc? Vyzkoušejte rychlou půjčku

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Pokazila se vám pračka a vy momentálně nemáte žádnou finanční hotovost na svém účtu, abyste si obratem... 
[Celý článek]

Poradíme vám, jak získat bezpečnou půjčku do 10 000 Kč

Poradíme vám, jak získat bezpečnou půjčku do 10 000 Kč

Vzít si půjčku je pro mnoho lidí něco naprosto nepředstavitelného. Někdy se ale souhrou různých okolností dostanou do takové situace, kdy prostě alespoň malý úvěr... 
[Celý článek]

Porovnejte si hypotéky – ušetříte na úrocích

Porovnejte si hypotéky – ušetříte na úrocích

Hypoteční úvěr je velká zodpovědnost, o tom prostě není sporu. Rozhodnout se jít do vlastního bydlení a zaplatit za něj pořádně velkou sumu. A obvykle ne o samotě,... 
[Celý článek]