Air Bank půjčka do 400000 KčairbankAir Bank patří v České republice k poměrně mladým bankám. O to větší vstřícnost však poskytuje svým klientům. Nejen, že nabízí nejnižší možnou bankovní půjčku na českém finančním trhu, také si zakládá na mulových poplatcích a přehledných smlouvách. Není se tedy čemu divit, že během svého krátkého působení si získala přízeň celé řady spotřebitelů. S půjčkou od Air Bank můžete čerpat úvěr v rozmezí od 5000 Kč, až do 400000 Kč.

Výše půjčky: 5000 Kč – 400000 Kč

Kdo si může půjčit: Osoba starší 18 let s trvalým bydlištěm na území ČR, která má pravidelný a doložitelný příjem a účet u Air Bank.

Na co si mohu půjčit? U Air Bank si můžete půjčit na cokoli. Půjčka je bezúčelová.

Splatnost půjčky: 6 – 96 měsíců

Poplatky: Žádné poplatky za schválení, vedení ani předčasné splacení půjčky.

Ručení: U této půjčky není vyžadován ručitel.

Výše úroku: od 8,90 %

Možnost sjednání půjčky: Možností, jak sjednat půjčku od Air bank je hned několik. Buďto ji můžete vyřídit pěkně z pohodlí svého domova prostřednictvím internetu, nebo společnosti zašlete žádost poštou, případně ji doručíte kurýrem anebo se můžete stavit osobně přímo na pobočce.

Rychlost poskytnutí peněz:  Klientům, kteří mají u společnosti otevřený účet, jsou peníze poskytnuty ihned po schválení žádosti.

Výhody půjčky od společnosti Air Bank: Nejen, že je tato půjčka zcela oproštěna od poplatků, ale také vám za bezchybné splácení může náležet celá řada odměn. Jednou z nich je snížení úrokové sazby, díky kterému můžete ušetřit opravdu velmi zajímavou částku. Další výhodou, kterou můžete v případě bezchybného splácení čerpat, je fakt, že vám ve společnosti mohou odpustit až třináct splátek. Že je to nemožné? U Air Bank je možné téměř vše. Také obchodní podmínky společnosti jsou velmi přehledné a srozumitelné. Potřebujete snad více důvodů, proč se rozhodnout pro půjčku od Air Bank?


Finanční novinky:

Potřebujete nutně půjčit 10 tisíc? Vyzkoušejte rychlou půjčku

Potřebujete nutně půjčit 10 tisíc? Vyzkoušejte rychlou půjčku

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Pokazila se vám pračka a vy momentálně nemáte žádnou finanční hotovost na svém účtu, abyste si obratem... 
[Celý článek]

Poradíme vám, jak získat bezpečnou půjčku do 10 000 Kč

Poradíme vám, jak získat bezpečnou půjčku do 10 000 Kč

Vzít si půjčku je pro mnoho lidí něco naprosto nepředstavitelného. Někdy se ale souhrou různých okolností dostanou do takové situace, kdy prostě alespoň malý úvěr... 
[Celý článek]

Porovnejte si hypotéky – ušetříte na úrocích

Porovnejte si hypotéky – ušetříte na úrocích

Hypoteční úvěr je velká zodpovědnost, o tom prostě není sporu. Rozhodnout se jít do vlastního bydlení a zaplatit za něj pořádně velkou sumu. A obvykle ne o samotě,... 
[Celý článek]