Nebankovní půjčky

Podmínky pro získání bankovní půjčky jsou poměrně přísné. Pokud vám tedy banka žádost o půjčku zamítne, nezbývá vám nic jiného, než se obrátit na nebankovní instituce. Těch je v České republice poměrně velká spousta. Spousta je také finančních produktů, které nabízejí. Podmínky, za jakých je možno na půjčku dosáhnout, výše úvěru, i doba na kterou je možno jednotlivé splátky rozložit – to vše a ještě více se dočtete v následujícím stručném přehledu nejznámějších nebankovních institucí, které působí na českém finančním trhu a poskytují půjčky v zajímavém rozmezí.

Půjčka Cetelem

S půjčkou od společnosti CETELEM si můžete vypůjčit libovolný finanční obnos v rozmezí 20 000 až jednoho milionu korun. Schválení půjčky trvá přibližně dvě hodiny. Splátky je možno rozložit na 6 až 120 měsíců. Půjčka je naprosto bezúčelová, půjčit si tedy můžete téměř na cokoli. Úroková míra se pohybuje v rozmezí od 6,9 do 16,5 %. Půjčka je zcela bez poplatků. V případě zájmu je možno sjednat pojištění proti neschopnosti splácet. Vyřízení půjčky je možné přes telefon nebo internet.

Půjčka od Home Credit

Rozhodnete-li se půjčit si peníze od společnosti Home Credit, můžete tak učinit v rozmezí od 10 000, až po 150 000 Kč. Vyřízení půjčky trvá obvykle pět dní a žádost je možno podat prostřednictvím internetu nebo zatelefonovat na uvedené telefonní číslo. Vypůjčené finance je nutno vrátit v rozmezí 12 až 84 měsíců. Úroková sazba zde činí 7,50 % p. a. Půjčka je bez ručitele a za její dřívější splacení i samotné poskytnutí nic neplatíte. Nemalou výhodou této půjčky je fakt, že ji můžete do jednoho měsíce zrušit.

Půjčka Ferratum

U této společnosti si můžete půjčit peníze v rozmezí od 500 – 10 000 Kč. Společnost poskytuje krátkodobé bezúčelové půjčky menšího rozsahu. Vrátit vypůjčení peníze je proto nutno v rozmezí 21 – 30 dní. Schválení půjčky netrvá více, než 10 minut. K vyřízení půjčky není nutná osobní schůzka. Roční úroková sazba zde začíná na 402 %. Půjčka je bez ručitele a nahlížení do registru dlužníků.

Kouzelná půjčka

S Kouzelnou půjčkou můžete získat jeden až deset tisíc korun do patnácti minut. Své peníze máte po schválení půjčky na osobním účtu do 60 minut. Pro poskytnutí půjčky je nutno mít stálý příjem. Půjčka je bezúčelová, půjčit si tedy můžete takřka na cokoli. Splatnost vypůjčených prostředků je možno rozvrhnout na 2 až 30 dní. RPSN zde činí na 1272 %.

Profi Credit

Společností Profi Credit jsou poskytovány půjčky od 4 999 Kč, až po mnohonásobně vyšší částky, které se zastavily na 166 000 Kč. Na schválení půjčky si počkáte 24 hodin. Splátky je možno rozložit na 9 až 48 měsíců. Jedná se o rychlou bezúčelovou půjčku s možností odkladu splátek. RPSN zde činí 32,92 %, ale může se měnit v závislosti na bonitě klienta. Měsíční splátky jsou po celou dobu fixní.

Provident

Mezi spotřebiteli velmi oblíbený Provident nabízí půjčky o objemu 4 000 až 50000 Kč. Informaci o jejich schválení budete mít do 12 hodin. Peníze je možno půjčit si na 6 až 14 měsíců. To vše navíc bez ručitele a nahlížení do registru. Půjčky jsou bezúčelové. Pro jejich poskytnutí je však nutný pravidelný a doložitelný příjem. Úroková sazba začíná na 13,59 %.

Půjčkomat

Půjčkomat vám půjčí peněžní obnos v rozmezí 500 až 20 000 Kč. O tom, zda vám bude půjčka schválena, či nikoli budete informováni do 15 minut. Půjčky jsou poskytovány v rozmezí 5 až 31 dní. O půjčku lze zažádat prostřednictvím online formuláře. Podmínky pro její poskytnutí jsou následující: věk žadatele s českou příslušností musí být minimálně 18 let a jeho příjem musí být trvalý a doložitelný. Roční úroková sazba zde činí 626 %. Vyřízení půjčky je však zcela zdarma.