Výhody půjček u nebankovních společnostíPůjčky nebankovníPůjčku menšího, či většího rozsahu si vzala v České republice již téměř každá druhá domácnost. Čím to je? Neutěšenou finanční situací nebo krizí, ze které se ČR ještě stále nevzpamatovala? Ano, řada z vás odpoví něco na téma politika. Rozebírat však její (NE)efektivní hospodaření by vydalo na několik sáhodlouhých článků s nepříliš lichotivým obsahem. Ale vraťme se zpátky k tématu, kterým jsou výhody nebankovních půjček.

Půjčky u banky – malá šance na úspěch
Pokud jste již někdy žádali o půjčku banku, dáte nám zajisté za pravdu, že proces schvalování žádosti o různorodou finanční injekci je velmi náročný a zbytečně zdlouhavý. Podmínky pro poskytnutí bankovní půjčky jsou navíc opravdu striktní a přísné. Žadatel nesmí mít zápis v registru dlužníků, jeho příjem musí být pravidelný a dostatečný a zároveň nesmí být zaměstnán na dobu určitou nebo se aktuálně nesmí nacházet ve zkušební lhůtě.

Pokud některou z těchto podmínek nesplníte, na půjčku banky můžete zapomenout. Pak vám již nezbyde nic jiného, než požádat o pomoc nebankovní instituce. Nebankovní půjčky však skýtají celou řad výhod, o kterých mnozí ani neví.

Výhody nebankovních půjček
Rozhodnete-li se využít půjček u nebankovních institucí, jistě k tomu máte dobrý důvod. Tím může být například nedostatečný příjem nebo záznam v registru dlužníků. Nebankovní instituce k těmto „maličkostem“ nepřihlížejí a poskytují celou řadu finančních produktů. Mezi nimi naleznete třeba půjčky bez registru, půjčky bez poplatku nebo půjčky bez doložení příjmu.

Tyto druhy půjček vám navíc mohou být poskytnuty s minimální časovou prodlevou. Žádost o půjčku je navíc možno vyplnit prostřednictvím internetového formuláře.


Finanční novinky:

Potřebujete nutně půjčit 10 tisíc? Vyzkoušejte rychlou půjčku

Potřebujete nutně půjčit 10 tisíc? Vyzkoušejte rychlou půjčku

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Pokazila se vám pračka a vy momentálně nemáte žádnou finanční hotovost na svém účtu, abyste si obratem... 
[Celý článek]

Poradíme vám, jak získat bezpečnou půjčku do 10 000 Kč

Poradíme vám, jak získat bezpečnou půjčku do 10 000 Kč

Vzít si půjčku je pro mnoho lidí něco naprosto nepředstavitelného. Někdy se ale souhrou různých okolností dostanou do takové situace, kdy prostě alespoň malý úvěr... 
[Celý článek]

Porovnejte si hypotéky – ušetříte na úrocích

Porovnejte si hypotéky – ušetříte na úrocích

Hypoteční úvěr je velká zodpovědnost, o tom prostě není sporu. Rozhodnout se jít do vlastního bydlení a zaplatit za něj pořádně velkou sumu. A obvykle ne o samotě,... 
[Celý článek]