U koho je dostupná půjčka 50000 Kč?I když se současným úvěrovým trhem hýbají nejvíce takzvané mikropůjčky, rozhodně to neznamená, že jsou jediným možným úvěrovým produktem. Stále má na našem trhu místo i klasika, a to konkrétně půjčka 50000. Pokud nad ní také přemýšlíte, podíváme se společně na to, u koho ji můžeme získat a to za jakých podmínek. Hned na úvod je totiž třeba říci, že dnes tento typ půjčky nabídnou nejenom nebankovní společnosti, ale také banky.

Kam v bankovním segmentu?

Začneme tou výhodnější možností, a to je samozřejmě segment bankovní. Tedy banky, a to ideální ty menší, jelikož u nich je nízký úrok doslova samozřejmostí. Pokud zmíníme tři velmi doporučované možnosti, patří mezi ně zcela určitě:

Právě tato trojice dnes patří mezi nejlepší volbu právě z hlediska úroků. U všech samozřejmě máte i jistotu toho, že je u nich půjčka 50000. Stejně jako úvěrové produkty menší, nebo také větší. Záleží tak na vašich konkrétních požadavcích.

Co ale musíme také dodat, to je i fakt, že aktuálně jsou banky spojené také s tím, že mají poměrně náročné podmínky získání. Hlavně potom s ohledem na to, jaká je konkrétní bonita případných žadatelů.

Samozřejmě v tomto směru nesmíme zapomenout na to, že vyžadují poměrně velké množství různých dokumentů a informací, než půjčku poskytnou.

Půjčka 50000 Kč je dostupná i u nebankovních společností

Druhou variantou jsou nebankovní společnosti. I ty dnes mají na trhu své místi a tak je samozřejmě třeba vybrat takovou, která nám bude svými podmínkami a svým přístupem vyhovovat nejvíce. Zapomínat bychom rozhodně neměli na to, že nebankovní společnosti mohou být mnohdy spjaté s vyššími úrokovými sazbami. Ne vždy, jelikož v současné době už není problémem dosáhnout i na poměrně výhodné možnosti půjček.

Co musíme u nebankovních společností ocenit, to je rozhodně i přístup spojený s tím, že mají poměrně jednoduché podmínky získání. Mnohdy je totiž třeba pouze jedno jediné, a tím je příjem. Není tak nutné dokládat třeba informace o příjmu, stejně jako nebývá nutné dokládat třeba výpisy z registrů. Záleží samozřejmě na konkrétním poskytovateli. A mezi ty nejznámější se dnes řadí Provident, Home Credit, Cofidis nebo Cetelem.

Jak vybrat tu pravou? Obě možnosti samozřejmě mají své pro a proti. Obecně více doporučíme banky, a to hlavně pro výhodnost spojenou s úrokem. Jedním hlavním ukazatelem, na který je vhodné brát ohled, je takzvané RPSN. A jak píše wikipedie: „RPSN (roční procentní sazba nákladů) je číslo, které má umožnit spotřebiteli lépe vyhodnotit výhodnost nebo nevýhodnost poskytovaného úvěru.“ Vycházet bychom měli z toho, že čím je dané číslo nižší, tím pro nás samozřejmě lépe, jelikož tím výhodnější může daný konkrétní úvěr být. Hledět je ale dobré i na řadu dalších parametrů.

Kde nám nabídnou půjčky do 50000 Kč

Kde nám nabídnou půjčky do 50000 Kč


Finanční novinky:

Potřebujete nutně půjčit 10 tisíc? Vyzkoušejte rychlou půjčku

Potřebujete nutně půjčit 10 tisíc? Vyzkoušejte rychlou půjčku

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Pokazila se vám pračka a vy momentálně nemáte žádnou finanční hotovost na svém účtu, abyste si obratem... 
[Celý článek]

Poradíme vám, jak získat bezpečnou půjčku do 10 000 Kč

Poradíme vám, jak získat bezpečnou půjčku do 10 000 Kč

Vzít si půjčku je pro mnoho lidí něco naprosto nepředstavitelného. Někdy se ale souhrou různých okolností dostanou do takové situace, kdy prostě alespoň malý úvěr... 
[Celý článek]

Porovnejte si hypotéky – ušetříte na úrocích

Porovnejte si hypotéky – ušetříte na úrocích

Hypoteční úvěr je velká zodpovědnost, o tom prostě není sporu. Rozhodnout se jít do vlastního bydlení a zaplatit za něj pořádně velkou sumu. A obvykle ne o samotě,... 
[Celý článek]