Půjčka od zaplo.cz až 12 500 KčJak si udržet klienty? Jak zaručit, aby se stále vraceli? Jak získat nové? To jsou otázky, které si v dnešní době pokládá stále více poskytovatelů osobních úvěrů. Konkurence se tož den ode dne rozšiřuje, na trhu se neustále objevují nové, výhodnější nabídky a není dne ani noci, kdy by mohla přijít taková konkurence, proti které budou současní poskytovatelé půjček bezbranní. Půjčka od Zaplo, kterou vám přiblížíme, patří rozhodně k těm prověřenějším a férovějším.

Výhodné řešení pro obě strany

Výborné řešení nalezla společnost zaplo.cz, která pokaždé nabízí svým klientům něco navíc. Při první půjčce si mohou půjčit částku pouze do pěti tisíc korun. Neplatí však k tomu žádné poplatky ani úroky. Zaplo.cz si je tak otestuje, zda jsou důvěryhodní a spolehliví a zda si vlastně vůbec zaslouží více peněz.

Další půjčky jsou výhodnější

Pokud klient v tomto „testu“ obstojí, může si u zaplo.cz sjednat vyšší půjčku. Podruhé až do výše sedmi tisíc korun. Ovšem v tomto případě již bude muset platit jisté poplatky a úroky. Například konkrétně u půjčky sedmi tisíc korun se jedná o poplatek ve výši 1 330 korun, u půjčky šesti tisíc korun jen o 1 140 korun. Vše je klientům velice přehledně vypočítáno na stránkách zaplo.cz, takže naprosto přesně ví, co budou muset splácet.

Třetí a čtvrtá půjčka od Zaplo pro zkušené

Při třetí půjčce si klient Zaplo může půjčit částku až 10 000 korun a při čtvrté půjčce, kdy dochází k poslednímu nárůstu možné částky, si může sjednat úvěr ve výši až 12 500 korun. Jak je vidět, pokaždé je tedy částka vyšší a pro klienty tedy stále atraktivnější.

Doba splácení je stále stejná

Co se ovšem nemění ani při první, ani při čtvrté půjčce, je doba splácení. Ta je pořád stejná, a to od jednoho dne až po třicet dnů. Zaplo.cz má tak jistotu, že do jednoho měsíce bude mít půjčené peníze opět zpátky a klienti zase vědí, že nebudou zadluženi na několik let. Tato doba se dá ale navýšit. Za poměrně nízký poplatek se doba splácení dá zvednout o sedm, čtrnáct nebo třicet dní.

Půjčka od Zaplo

OpenClips / Pixabay


Finanční novinky:

Potřebujete nutně půjčit 10 tisíc? Vyzkoušejte rychlou půjčku

Potřebujete nutně půjčit 10 tisíc? Vyzkoušejte rychlou půjčku

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Pokazila se vám pračka a vy momentálně nemáte žádnou finanční hotovost na svém účtu, abyste si obratem... 
[Celý článek]

Poradíme vám, jak získat bezpečnou půjčku do 10 000 Kč

Poradíme vám, jak získat bezpečnou půjčku do 10 000 Kč

Vzít si půjčku je pro mnoho lidí něco naprosto nepředstavitelného. Někdy se ale souhrou různých okolností dostanou do takové situace, kdy prostě alespoň malý úvěr... 
[Celý článek]

Porovnejte si hypotéky – ušetříte na úrocích

Porovnejte si hypotéky – ušetříte na úrocích

Hypoteční úvěr je velká zodpovědnost, o tom prostě není sporu. Rozhodnout se jít do vlastního bydlení a zaplatit za něj pořádně velkou sumu. A obvykle ne o samotě,... 
[Celý článek]