Půjčka od společnosti Půjčkomat do 5000 KčpujckomatMáte problém s finančními prostředky, jejichž zásoba se před výplatou rapidně ztenčila? Využijte půjčky od společnosti Půjčkomat, kde vám mohou půjčit 500 až 20 000 Kč během pouhých 30 minut. Žádost o půjčku je možno vyplnit online a její schválení trvá pouhých 10 minut. Společnost si zakládá na pečlivosti, rychlosti, diskrétnosti a snadné dostupnosti.

Výše půjčky: 500 Kč – 5 000 Kč (při prvním čerpání), následně je možno vypůjčit si i 20 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčku od společnosti Půjčkomat může získat fyzická osoba starší 18 let s trvalým příjmem, která nemá žádné neuhrazené závazky u jiné instituce.

Na co si mohu půjčit? Půjčka je bezúčelová, půjčit si můžete na cokoli.

Splatnost půjčky: 5 – 31 dnů (možnost prodloužení na 3×15 dnů)

Poplatky: Výše poplatku za poskytnutí a schválení půjčky se vypočítává z celkové částky a doby, na kterou je půjčka poskytnutá. Veškeré poplatky za poskytnutí konkrétní půjčky se dozvíte hned při vyplňování online žádosti.

Ručení: Nepotřebujete žádnou záruku ani ručitele.

Výše úroku: 517,1 % za rok

Možnost sjednání půjčky: Pomocí online formuláře

Rychlost poskytnutí peněz:  Vyřízení žádosti o půjčku do 10 minut. Pokud máte zařízený účet u některé z těchto bank: Komerční banka, ČSOB, Česká spořitelna, Raiffeissen bank, GE Money bank a FIO banka, můžete mít peníze na svém účtu téměř okamžitě v závislosti na dostupnosti internetového bankovnictví konkrétní banky. Máte-li veden účet v jiné bance, peníze vám přijdou do 2 dnů.

Výhody půjčky od společnosti Půjčkomat: Stačí jedna registrace a můžete jednorázově načerpat i 5 000 Kč. Termín splatnosti lze v závislosti na vašich možnostech prodloužit až natřikrát! V případě větších problémů je možno domluvit specifický splátkový kalendář. Vyřízení samotné online žádosti nebude trvat více, než 10 minut. O půjčku může požádat také osoba cizí národnosti, která získala české občanství a vlastní platný občanský průkaz.


Finanční novinky:

Potřebujete nutně půjčit 10 tisíc? Vyzkoušejte rychlou půjčku

Potřebujete nutně půjčit 10 tisíc? Vyzkoušejte rychlou půjčku

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Pokazila se vám pračka a vy momentálně nemáte žádnou finanční hotovost na svém účtu, abyste si obratem... 
[Celý článek]

Poradíme vám, jak získat bezpečnou půjčku do 10 000 Kč

Poradíme vám, jak získat bezpečnou půjčku do 10 000 Kč

Vzít si půjčku je pro mnoho lidí něco naprosto nepředstavitelného. Někdy se ale souhrou různých okolností dostanou do takové situace, kdy prostě alespoň malý úvěr... 
[Celý článek]

Porovnejte si hypotéky – ušetříte na úrocích

Porovnejte si hypotéky – ušetříte na úrocích

Hypoteční úvěr je velká zodpovědnost, o tom prostě není sporu. Rozhodnout se jít do vlastního bydlení a zaplatit za něj pořádně velkou sumu. A obvykle ne o samotě,... 
[Celý článek]