Půjčka od Oberbank do 100000 KčPůjčka od Oberbank do 100000 KčPotřebujete doplatit hypotéku nebo snad leasing auta? Pak se obraťte na silného bankovního partnera Oberbank, díky kterému můžete získat až 100000 Kč pěkně obratem a bez zbytečných průtahů na váš účet. Neúčelový úvěr může sloužit k pokrytí takřka každých vašich menších, či větších výdajů. Vůbec nesejde na tom, zda potřebujete finanční prostředky pro úhradu nájmu nebo pro financování luxusní letní dovolené. U společnosti Oberbank si můžete půjčit na cokoli.

Výše půjčky: 50000 Kč – 100000 Kč

Poskytovatel půjčky: Oberbank

Kdo si může půjčit: Žadatel o půjčku musí mít veden účet u Oberbank alespoň po dobu 3 měsíců, který aktivně využívá. Kromě toho si zde musí nechat posílat pravidelné příjmy ze zaměstnání.

Na co si mohu půjčit? Na cokoli, půjčka je bezúčelová.

Splatnost půjčky: 12 – 60 měsíců

Poplatky: Měsíční poplatek za správu a vedení úvěru činí u společnosti 50 Kč. Poplatek za zpracování a poskytnutí úvěru činí 1% z poskytnutého objemu vypůjčených peněz. Poplatky za předčasné splacení si společnost neúčtuje.

Ručení: Poskytovatel půjčky ručení u menšího objemu finančních prostředků nevyžaduje.

Výše úroku: 7%

Možnost sjednání půjčky: Půjčku můžete sjednat na pobočce nebo vyplněním online formuláře.

Rychlost poskytnutí peněz:  Peníze vám mohou být poskytnuty během několika dnů.

Výhody půjčky od Oberbank: Mezi největší přednosti půjčky od Oberbank patří bezpochyby její bezúčelovost a nízký úrok. Také podmínky pro získání úvěru nejsou nikterak obtížné. Společnost si si navíc neúčtuje žádné poplatky za předčasné splacení úvěru.

Pokud tedy budete mít nějaké peníze navíc, můžete zaplatit třeba dvě splátky najednou. Podrobnější informace nejen o tomto finančním produktu vám poskytne kterákoli filiálka nebo obchodní zástupce společnosti.


Finanční novinky:

Potřebujete nutně půjčit 10 tisíc? Vyzkoušejte rychlou půjčku

Potřebujete nutně půjčit 10 tisíc? Vyzkoušejte rychlou půjčku

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Pokazila se vám pračka a vy momentálně nemáte žádnou finanční hotovost na svém účtu, abyste si obratem... 
[Celý článek]

Poradíme vám, jak získat bezpečnou půjčku do 10 000 Kč

Poradíme vám, jak získat bezpečnou půjčku do 10 000 Kč

Vzít si půjčku je pro mnoho lidí něco naprosto nepředstavitelného. Někdy se ale souhrou různých okolností dostanou do takové situace, kdy prostě alespoň malý úvěr... 
[Celý článek]

Porovnejte si hypotéky – ušetříte na úrocích

Porovnejte si hypotéky – ušetříte na úrocích

Hypoteční úvěr je velká zodpovědnost, o tom prostě není sporu. Rozhodnout se jít do vlastního bydlení a zaplatit za něj pořádně velkou sumu. A obvykle ne o samotě,... 
[Celý článek]