Půjčka od NetCredit v rozmezí do 12000 KčU společnosti NetCredit můžete čerpat nebankovní půjčky v rozmezí 1500 Kč až 12 000 Kč. Nebankovní společnost patří k jedněm z největších mezinárodních společností poskytující rychlé půjčky. V České republice společnost působí od roku 2012. Účelem společnosti je poskytování rychlých půjček, které mají sloužit k pokrytí nejnutnějších výdajů před výplatou.

Výše půjčky: 1500 Kč – 12 000 Kč (při první žádosti o půjčku), následně je možno vypůjčit si až 12 000 Kč

Kdo si může půjčit: Občané České republiky, jejichž věk je v rozmezí 20 – 65 lety, kteří nemají aktivní záznam v registrech dlužníků a mohou doložit pravidelný měsíční příjem. Zároveň musí vlastnit účet u některé z českých bank.

Na co si mohu půjčit? Na cokoli, půjčka je bezúčelová.

Splatnost půjčky: 1 – 30 dní

Poplatky: U společnosti neplatíte žádné poplatky. Nutné je pouze ověřit váš bankovní účet zaplacením jednoho haléře.

Ručení: Nepotřebujete ručitele ani zástavu.

Výše úroku: 24, 90 % měsíčně

Možnost sjednání půjčky: Přes SMS nebo vyplněním online formuláře.

Rychlost poskytnutí peněz:  Rozhodnutí o poskytnutí půjčky dostanete na svou e-mailovou adresu během několika minut. Peníze vám následně budou poskytnuty v rámci několik dalších minut.

Výhody půjčky od společnosti NetCredit: Rychlá půjčka, kterou je možno sjednat prostřednictvím online formuláře nebo zasláním jedné SMS může zajímavým finančním obnosem vylepšit váš rodinný rozpočet. V případě první výpůjčky můžete společnost požádat o 4 500 Kč, v případě opakovaných půjček je možno čerpat až 12 000 Kč.

Společnost si neúčtuje žádné poplatky za zprostředkování, vedení ani schválení půjčky. Jediným poplatkem je symbolický jeden haléř, který je nutno uhradit pro ověření bankovního účtu žadatele. Nezanedbatelnou výhodou půjčky je její rychlé vyřízení i získání finanční částky.


Finanční novinky:

Potřebujete nutně půjčit 10 tisíc? Vyzkoušejte rychlou půjčku

Potřebujete nutně půjčit 10 tisíc? Vyzkoušejte rychlou půjčku

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Pokazila se vám pračka a vy momentálně nemáte žádnou finanční hotovost na svém účtu, abyste si obratem... 
[Celý článek]

Poradíme vám, jak získat bezpečnou půjčku do 10 000 Kč

Poradíme vám, jak získat bezpečnou půjčku do 10 000 Kč

Vzít si půjčku je pro mnoho lidí něco naprosto nepředstavitelného. Někdy se ale souhrou různých okolností dostanou do takové situace, kdy prostě alespoň malý úvěr... 
[Celý článek]

Porovnejte si hypotéky – ušetříte na úrocích

Porovnejte si hypotéky – ušetříte na úrocích

Hypoteční úvěr je velká zodpovědnost, o tom prostě není sporu. Rozhodnout se jít do vlastního bydlení a zaplatit za něj pořádně velkou sumu. A obvykle ne o samotě,... 
[Celý článek]