Půjčka od LBBW Bank do 500000 KčlbbwPotřebujete půjčit větší obnos na rekonstrukci bytu, nenadálé zdravotní výdaje nebo si jednoduše chcete odpočinout na některém z karibských ostrovů, či si konečně koupit vysněné auto? Pokud jste alespoň na jednu z výše uvedených otázek odpověděli kladně, oslovte LBBW Bank a získejte zde bezúčelovou půjčku, která může rychle přistát na vašem bankovním účtu.

Výše půjčky: 50000 Kč – 500000 Kč

Kdo si může půjčit: Žadatel o půjčku musí mít alespoň věk nad 18 let, čistý a prokazatelný měsíční příjem nad 10 000 Kč (15 000 Kč pro OSVČ), pevnou telefonní linku do zaměstnání a mobilní telefon (v případě mobil s paušálem), pevnou telefonní linku domů a mobilní telefon. Žadatel o půjčku musí být ve stávajícím zaměstnání zaměstnán alespoň 3 měsíce (v případě OSVČ musí podnikatelská činnost trvat min. 2 roky).

Na co si mohu půjčit? Na cokoli, půjčka je bezúčelová.

Splatnost půjčky: 12 – 60 měsíců

Poplatky: Za správu a vedení půjčky zaplatíte měsíčně 50 Kč. Za předčasné splacení si společnost neúčtuje ani korunu. Hned při sjednání půjčky je nutno uhradit 1% z objemu poskytnutých finančních prostředků.

Ručení: Banka nepožaduje ručitele ani žádnou zástavu.

Výše úroku: Úrok zde činí 7,59 %

Možnost sjednání půjčky: Půjčku lze sjednat vyplněním online formuláře, který naleznete na stránkách společnosti nebo zavoláním na bezplatnou linku LBBW Bank 800 700 800, případně osobní návštěvou na pobočce.

Rychlost poskytnutí peněz:  Po dodání všech dokumentů je úvěr vyřízen do 48 hodin)

Výhody půjčky od společnosti LBBW Bank: Největší předností půjčky je bezpochyby její rychlé vyřízení, které se pohybuje v rámci 48 hodin. Další předností je fakt, že pokud žádáte o půjčku LBBW Bank, nemusíte mít zde veden účet. V případě pochybností si můžete sjednat také chytré připojištění schopnost splácet úvěr včetně připojištění ztráty zaměstnaní.


Finanční novinky:

Potřebujete nutně půjčit 10 tisíc? Vyzkoušejte rychlou půjčku

Potřebujete nutně půjčit 10 tisíc? Vyzkoušejte rychlou půjčku

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Pokazila se vám pračka a vy momentálně nemáte žádnou finanční hotovost na svém účtu, abyste si obratem... 
[Celý článek]

Poradíme vám, jak získat bezpečnou půjčku do 10 000 Kč

Poradíme vám, jak získat bezpečnou půjčku do 10 000 Kč

Vzít si půjčku je pro mnoho lidí něco naprosto nepředstavitelného. Někdy se ale souhrou různých okolností dostanou do takové situace, kdy prostě alespoň malý úvěr... 
[Celý článek]

Porovnejte si hypotéky – ušetříte na úrocích

Porovnejte si hypotéky – ušetříte na úrocích

Hypoteční úvěr je velká zodpovědnost, o tom prostě není sporu. Rozhodnout se jít do vlastního bydlení a zaplatit za něj pořádně velkou sumu. A obvykle ne o samotě,... 
[Celý článek]