Půjčka na cokoli od ČSOB do 600000 KčcsobS půjčkou na cokoli si opravdu můžete půjčit na cokoli. Bankovní úředník se nebude ptát, zda chcete zrekonstruovat byt nebo si pořídit nové auto, či vyjet na vysněnou exotickou dovolenou. Bezúčelová půjčka může přispět do vašeho rodinného rozpočtu částkou 600000 Kč. Pokud potřebujete pouze naplnit svou peněženku před výplatou, můžete si vzít nejmenší objem finančních prostředků, který u ČSOB činí pěkných 20000 Kč. A to už přeci na zaplacení nájmu, školních obědů nebo pomůcek, či velký rodinný nákup stačí. Nebo ne?

Výše půjčky: 20000 Kč – 600000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčit si můžete, pokud vám je 18 až 66 let a máte nebo si zřídíte ČSOB Konto nebo ČSOB Aktivní konto.

Na co si mohu půjčit? Jak již bylo zmíněno výše, půjčka je zcela bezúčelová. Půjčit si tedy můžete na rekonstrukci bytu, nové auto nebo třeba exotickou dovolenou.

Splatnost půjčky: 12 – 84 měsíců

Poplatky: Za vedení úvěru bance měsíčně zaplatíte 50 Kč. Na další poplatek se připravte v případě, že budete chtít splatit vypůjčenou částku dříve, než nadejte datum splatnosti. U této příležitosti totiž zaplatíte 1% z celkového objemu finančních prostředků navíc. Dalším poplatek, kterému se u této banky nevyhnete, je poplatek za schválení a poskytnutí úvěru. Ten činí 1 % z vypůjčené částky (min. 500 max. 3500 Kč).

Ručení: Banka nevyžaduje ručitele.

Výše úroku: 8,9

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si můžete sjednat přes internet nebo přímo na pobočce.

Rychlost poskytnutí peněz:  Jste-li klientem banky a splňujete její podmínky, může vám být půjčka poskytnuta téměř okamžitě.

Výhody půjčky od ČSOB: Tato bankovní půjčka vám může být poskytnuta poměrně rychle a za přívětivých podmínek. Také úrok, kterým jsou vypůjčené finance zatíženy, nedosahuje nikterak závratných procent.  Největší předností půjčky je však její bezúčelovost.


Finanční novinky:

Potřebujete nutně půjčit 10 tisíc? Vyzkoušejte rychlou půjčku

Potřebujete nutně půjčit 10 tisíc? Vyzkoušejte rychlou půjčku

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Pokazila se vám pračka a vy momentálně nemáte žádnou finanční hotovost na svém účtu, abyste si obratem... 
[Celý článek]

Poradíme vám, jak získat bezpečnou půjčku do 10 000 Kč

Poradíme vám, jak získat bezpečnou půjčku do 10 000 Kč

Vzít si půjčku je pro mnoho lidí něco naprosto nepředstavitelného. Někdy se ale souhrou různých okolností dostanou do takové situace, kdy prostě alespoň malý úvěr... 
[Celý článek]

Porovnejte si hypotéky – ušetříte na úrocích

Porovnejte si hypotéky – ušetříte na úrocích

Hypoteční úvěr je velká zodpovědnost, o tom prostě není sporu. Rozhodnout se jít do vlastního bydlení a zaplatit za něj pořádně velkou sumu. A obvykle ne o samotě,... 
[Celý článek]