Perfektní půjčka pro ženyAť už jste žena nebo dívka, potřebujete peníze hned nebo se chcete pouze pojistit do budoucna, můžete využít nabídky Komerční banky, která pro všechny své stávají i nové klienty přináší výbornou variantu. Nejedná se ani tak o klasickou půjčku, jako spíše o rezervu do budoucna, kterou můžete, ale nemusíte využít. Že už tušíte, o čem je řeč? Možná tušíte správně – jedná se o Lady kartu.

Co byste měli vědět o Lady kartě? Perfektní půjčka pro ženy!

Jste-li žena nebo muž, můžete si sjednat Lady kartu. Ač název tohoto produktu napovídá, že je určen spíše ženám, ani muži z jejího používání nejsou vyloučeni. Okamžitě tak můžete z této karty čerpat 30 000 Kč bez nutnosti dokládat příjem nebo zastavovat nemovitost. Pokud však budete potřebovat více, můžete si půjčit až 250 000 Kč bez zajištění, ovšem v tomto případě již s dokládáním příjmů.

Kolik budete splácet?

Stejně jako to funguje i u ostatních půjček, budete muset i v tomto případě půjčené peníze v jisté lhůtě vrátit a navíc možná i úroky. Ty se vám u Lady karty vyhnout, splatíte-li půjčku do 45 dnů. Pak už se bude jednat o roční úrokovou sazbu 19,9 %. Rozhodně se tedy bezúročné období vyplatí.

Jaké budete mít další výhody?

Pokud se stanete majiteli kreditní Lady karty, budete mít k dispozici samozřejmě i řadu dalších výhod. Těmi jsou například exkluzivní nabídky a slevy v síti partnerských obchodů, ojedinělé pojištění a asistenční služby pro nečekané situace, vedení účtu zdarma a možnost změnit si PIN na kterémkoliv bankomatu Komerční banky.

Příklad vaší manipulace s kreditní kartou

V neposlední řadě si zde uvedeme příklad, jak by mohla vypadat vaše manipulace s touto kreditní kartou. Například si budete chtít koupit nádhernou rodinnou dovolenou za 40 000 Kč. Zaplatíte samozřejmě kartou, kde však v současnosti máte pouze 10 000 Kč. Jste tedy 30 000 korun v mínusu. To ale nevadí! Pokud do 45 dnů peníze vrátíte, bude to vypadat, jako byste si půjčili od kamarádky. Nestihnete-li to však, budou na vás čekat úroky. Během nastávajícího měsíce si připlatíte o další 3 841 korun.


Finanční novinky:

Potřebujete nutně půjčit 10 tisíc? Vyzkoušejte rychlou půjčku

Potřebujete nutně půjčit 10 tisíc? Vyzkoušejte rychlou půjčku

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Pokazila se vám pračka a vy momentálně nemáte žádnou finanční hotovost na svém účtu, abyste si obratem... 
[Celý článek]

Poradíme vám, jak získat bezpečnou půjčku do 10 000 Kč

Poradíme vám, jak získat bezpečnou půjčku do 10 000 Kč

Vzít si půjčku je pro mnoho lidí něco naprosto nepředstavitelného. Někdy se ale souhrou různých okolností dostanou do takové situace, kdy prostě alespoň malý úvěr... 
[Celý článek]

Porovnejte si hypotéky – ušetříte na úrocích

Porovnejte si hypotéky – ušetříte na úrocích

Hypoteční úvěr je velká zodpovědnost, o tom prostě není sporu. Rozhodnout se jít do vlastního bydlení a zaplatit za něj pořádně velkou sumu. A obvykle ne o samotě,... 
[Celý článek]