Osobní půjčka do 500000 KčraiffeisenRaiffeisenbank se prezentuje jako společnost inspirovaná klienty. Na českém finančním trhu proto nabízí širokou škálu nejrůznějších bankovních produktů, mezi kterými se nachází také Osobní půjčka. S tímto druhem bezúčelové půjčky můžete čerpat finanční prostředky až do výše půl milionu. Raiffeisenbank a. s. je jednou z největších a nejvýznamnějších bank na trhu v České republice, na kterém působí již od roku 1994. Ve světě má však více, než 140 letou tradici. Za tuto dobu si získala obsáhlé portfolio spokojených klientů, kteří se zde rádi vracejí.

Výše půjčky: 20000 Kč – 500000 Kč

Poskytovatel půjčky: Raiffeisenbank a. s.

Kdo si může půjčit: Fyzická osoba starší 18 let, která má trvalé bydliště na území České republiky. V případě předschválené půjčky již není potřeba dokazovat další skutečnosti. V opačném případě musí žadatel navíc doložit doklad totožnosti a doklad o potvrzení výše příjmů.

Na co si mohu půjčit? Půjčka je bezúčelová, půjčit si proto můžete na cokoli.

Splatnost půjčky: 6 – 72 měsíců

Poplatky: U Raiffeisenbank neplatíte žádné poplatky za sjednání a vedení půjčky. Pokud se rozhodnete půjčku splatit předčasně nebo společnosti pošlete mimořádnou splátku, také ta je zcela oproštěna od nejrůznějších poplatků.

Ručení: Pro sjednání půjčky nepotřebujete ručitele.

Výše úroku: od 8,9 %

Možnost sjednání půjčky: Na pobočce společnosti, na základě telefonické domluvy nebo prostřednictvím internetu.

Rychlost poskytnutí peněz:  Jedná-li se o předschválenou půjčku, mohou vám být poskytnuty finanční prostředky téměř okamžitě. V opačném případě si počkáte cca 48 hodin.

Výhody půjčky od společnosti Raiffeisenbank: Při sjednání Osobní půjčky vám bude zdarma poskytnuto také základní pojištění proti neschopnosti splácet půjčku. Pokud budete o půjčku žádat se spolužadatelem (ti mohou být až 4), může se objem poskytnutých finančních prostředků mnohonásobně navýšit.


Finanční novinky:

Potřebujete nutně půjčit 10 tisíc? Vyzkoušejte rychlou půjčku

Potřebujete nutně půjčit 10 tisíc? Vyzkoušejte rychlou půjčku

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Pokazila se vám pračka a vy momentálně nemáte žádnou finanční hotovost na svém účtu, abyste si obratem... 
[Celý článek]

Poradíme vám, jak získat bezpečnou půjčku do 10 000 Kč

Poradíme vám, jak získat bezpečnou půjčku do 10 000 Kč

Vzít si půjčku je pro mnoho lidí něco naprosto nepředstavitelného. Někdy se ale souhrou různých okolností dostanou do takové situace, kdy prostě alespoň malý úvěr... 
[Celý článek]

Porovnejte si hypotéky – ušetříte na úrocích

Porovnejte si hypotéky – ušetříte na úrocích

Hypoteční úvěr je velká zodpovědnost, o tom prostě není sporu. Rozhodnout se jít do vlastního bydlení a zaplatit za něj pořádně velkou sumu. A obvykle ne o samotě,... 
[Celý článek]