mPůjčka Plus do 500000 KčmbankSilná bankovní skupina mBank přišla v poslední době s novým finančním produktem, kterým je předschválená mPůjčka Plus, se kterou můžete získat finanční injekci v rozmezí 10000 Kč, až půl milionu. Jelikož není tak nízký objem poskytnutých prostředků u bankovních půjček příliš častý, řadí se mBank k zajímavým institucím, jejichž služeb bude využívat stále více osob. Ty zpravidla potřebují vyrovnat své příjmy zejména před výplatou a nechtějí si proto půjčovat statisíce, nýbrž pár tisícovek, což jim mBank hojnou měrou nabízí. Můžete využít i možnosti sjednat hotovostní úvěr od mBank.

Výše půjčky: 10000 Kč – 500000 Kč

Poskytovatel půjčky: mBank

Kdo si může půjčit: Fyzická osoba starší 18 let, cizinec s trvalým pobytem na území ČR nebo občan členské země EU s povolením k přechodnému nebo trvalému pobytu a dostatečnou úvěrovou historií. Žadatel o půjčku musí navíc doložit dva doklady o výši svých příjmů a neměl by být ve zkušební nebo výpovědní lhůtě.

Na co si mohu půjčit? mBank nebude zkoumat, na co vypůjčené prostředky potřebujete. Půjčka je totiž bezúčelová.

Splatnost půjčky: 12 – 60 měsíců

Poplatky: U mBank neplatíte měsíční poplatek za správu a vedení úvěru ani poplatek za předčasné splacení. Jediným poplatkem, který si společnost účtuje, je poplatek za schválení a poskytnutí úvěru, který činí 1,5 % z vypůjčené částky.

Ručení: V případě půjček vyšších, než 100000 Kč, banka požaduje souhlas manžela/manželky s uzavřením úvěrové smlouvy.

Výše úroku: 8,9 %

Možnost sjednání půjčky: Na pobočce nebo prostřednictvím internetu či online bankovnictví

Rychlost poskytnutí peněz:  Pro klienty banky je půjčka předschválená, peníze jim proto mohou být poskytnuty okamžitě. U ostatních žadatelů budou peníze vyplaceny ihned po schválení žádosti.

Výhody půjčky mBank Plus: Snadné vyřízení a možnost čerpání již předschválené půjčky. Žádné skryté poplatky a přívětivá úroková sazba.


Finanční novinky:

Potřebujete nutně půjčit 10 tisíc? Vyzkoušejte rychlou půjčku

Potřebujete nutně půjčit 10 tisíc? Vyzkoušejte rychlou půjčku

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Pokazila se vám pračka a vy momentálně nemáte žádnou finanční hotovost na svém účtu, abyste si obratem... 
[Celý článek]

Poradíme vám, jak získat bezpečnou půjčku do 10 000 Kč

Poradíme vám, jak získat bezpečnou půjčku do 10 000 Kč

Vzít si půjčku je pro mnoho lidí něco naprosto nepředstavitelného. Někdy se ale souhrou různých okolností dostanou do takové situace, kdy prostě alespoň malý úvěr... 
[Celý článek]

Porovnejte si hypotéky – ušetříte na úrocích

Porovnejte si hypotéky – ušetříte na úrocích

Hypoteční úvěr je velká zodpovědnost, o tom prostě není sporu. Rozhodnout se jít do vlastního bydlení a zaplatit za něj pořádně velkou sumu. A obvykle ne o samotě,... 
[Celý článek]