MoneyNow – půjčka podle zásad odpovědného půjčováníMožná se řídíte názorem, že zodpovědné chování znamená nepůjčovat si. V životě však přicházejí různé nečekané zvraty a stát se může v podstatě cokoliv. I vy se možná jednoho dne ocitnete před nutností sehnat někde peníze, a to nejlépe hned. Obrátíte-li se na společnost MoneyNow, máte jistotu, že vaše žádost bude posuzována podle kritéria odpovědného půjčování.

Charakteristika půjčky

Jedná se pouze o krátkodobou půjčku, která vám má pomoci překonat nárazové problémy, které je potřeba vyřešit před příští výplatou. Zkrátka vám usnadní život v případě nenadálých výdajů. Půjčku od MoneyNow snadno vyřídíte online, peníze můžete mít, v případě, že bude vaše žádost schválena, na svém účtu už během 60 minut.

Parametry půjčky

Maximální výše půjčky od MoneyNow je 10 000 korun, půjčit si však můžete i obnos výrazně nižší, již od 1 500 Kč. předem platíte pouze symbolický poplatek ve výši 1 Kč, dále pouze předem sjednané navýšení společně s jednorázovou splátkou. Dobu splatnosti si volí klient, a to 15 nebo 30 dní. Půjčku můžete samozřejmě zdarma splatit kdykoliv před termínem splatnosti.

Podmínkou schválení půjčky je, že jste občan České republiky ve věku 18 – 75 let, máte trvalý pobyt v ČR, aktivní bankovní účet a alespoň minimální prokazatelný příjem. Zároveň nesmíte mít žádnou nesplacenou půjčku u společnosti MoneyNow ani závazky po splatnosti u jiných společností.

Výhody půjčky

Půjčka je skutečně rychlá, vyplnění online formuláře se žádostí velice jednoduché a celý systém naprosto průhledný. Žádné skryté poplatky, vždy předem víte, kolik ve skutečnosti zaplatíte.


Finanční novinky:

Potřebujete nutně půjčit 10 tisíc? Vyzkoušejte rychlou půjčku

Potřebujete nutně půjčit 10 tisíc? Vyzkoušejte rychlou půjčku

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Pokazila se vám pračka a vy momentálně nemáte žádnou finanční hotovost na svém účtu, abyste si obratem... 
[Celý článek]

Poradíme vám, jak získat bezpečnou půjčku do 10 000 Kč

Poradíme vám, jak získat bezpečnou půjčku do 10 000 Kč

Vzít si půjčku je pro mnoho lidí něco naprosto nepředstavitelného. Někdy se ale souhrou různých okolností dostanou do takové situace, kdy prostě alespoň malý úvěr... 
[Celý článek]

Porovnejte si hypotéky – ušetříte na úrocích

Porovnejte si hypotéky – ušetříte na úrocích

Hypoteční úvěr je velká zodpovědnost, o tom prostě není sporu. Rozhodnout se jít do vlastního bydlení a zaplatit za něj pořádně velkou sumu. A obvykle ne o samotě,... 
[Celý článek]