m Banka a její služby a produktyMenší banky na našem trhu jsou často mnohem lepší volbou, než ty velké a známé. Je to z toho důvodu, že u těch malých můžeme očekávat mnohem výhodnější služby a produkty. Že je to skutečně tak, o tom nás může přesvědčit také m Banka. Ta se rozhodně pyšní tím, že v oblasti klasických účtů způsobila revoluci tím, že je začala nabízet zdarma.

Pokud si tedy představíme hlavní produkt této banky, je to právě bankovní účet, u kterého máme zdarma nejenom vedení, ale také příchozí nebo odchozí transakce, stejně jako i možnost tří bezplatných výběrů měsíčně. Samozřejmostí je jednoduchá správa účtu, a to v rámci internetového bankovnictví.

Doplňkovými službami v oblasti účtů je jistě nabídka těch spořících. Ty jsou alternativou k tomu běžnému, jelikož nám umožní výhodněji spořit naše finance, jak v rámci standardního spořicího účtu, tak i v rámci termínovaných vkladů, které m Banka také nabídne.

Máte účet u mBank a chtěli byste využít i internetovou banku? V tom případě budete určitě potřebovat poradit, jak u mBank vstoupit na účet.

Vyhledávaná m Banka vám může také půjčit

Služby banky ale nemusíte vyhledávat jenom v případě, kdy chcete peníze uložit, nebo zhodnocovat. Banka je vám k dispozici také ve chvíli, kdy potřebujete půjčit. V tomto případě vás jistě zaujme, že m Banka nabídne širokou škálu úvěrových produktů. Pokud budeme konkrétní, tak nejzajímavějším úvěrem je rozhodně mPůjčka, která je nabízena do výše 500 000 Kč. Ta je spojena s tím, že jak v době získání, tak i po dobu splácení garantuje ten nevýhodnější úrok. Jsou to ale i další úvěrové produkty, které lze využít. A to konkrétně:

  • Hypoteční úvěr
  • Kreditní karty
  • Americká hypotéka
  • Povolené přečerpání účtu

Samozřejmě v rámci úvěrových produktů musíme připomenout také produkty, pro ty, kteří již úvěr mají. Chtějí-li si ho zvýhodnit, nabídne jim m Banka například možnost refinancování hypotéky, stejně jako možnost konsolidace, tedy spojení a zvýhodnění běžných půjček.

U banky se lze nechat také pojistit

Poslední segment sice nepatří přímo mezi ten bankovní, ale s financemi úzce souvisí. Jedná se o oblast pojištění. Zde se řada nabízených produktů váže právě k těm úvěrovým. Lze si tak sjednat pojištění k hypotéce, stejně jako pojištění pravidelných výdajů, nebo pojištění schopnosti splácet, které oceníme hlavně u půjček. Tím ale možnosti pojistek nekončí, jelikož k dispozici je i klasický produkt, kterým je cestovní pojištění. A jak si ho sjednat? Jak banka uvádí, je to rychlé a jednoduché: „Stávající klienti si pojištění rychle a snadno aktivují ve svém internetovém bankovnictví (v sekci Moje finance – Karty, Supermarket – Pojištění) nebo na naší mLince (844 777 000).“

Celá tato bohatá škála produktů tak jasně ukazuje, že je tato banka rozhodně dobrou volbou, kterou nejenom pozitivně hodnotíme i my sami, ale můžeme ji doporučit všem, kteří hledají kvalitní úvěrové produkty, které rozhodně nezklamou.

m Banka je spolehlivým a zavedeným bankovním ústavem

m Banka je spolehlivým a zavedeným bankovním ústavem


Finanční novinky:

Potřebujete nutně půjčit 10 tisíc? Vyzkoušejte rychlou půjčku

Potřebujete nutně půjčit 10 tisíc? Vyzkoušejte rychlou půjčku

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Pokazila se vám pračka a vy momentálně nemáte žádnou finanční hotovost na svém účtu, abyste si obratem... 
[Celý článek]

Poradíme vám, jak získat bezpečnou půjčku do 10 000 Kč

Poradíme vám, jak získat bezpečnou půjčku do 10 000 Kč

Vzít si půjčku je pro mnoho lidí něco naprosto nepředstavitelného. Někdy se ale souhrou různých okolností dostanou do takové situace, kdy prostě alespoň malý úvěr... 
[Celý článek]

Porovnejte si hypotéky – ušetříte na úrocích

Porovnejte si hypotéky – ušetříte na úrocích

Hypoteční úvěr je velká zodpovědnost, o tom prostě není sporu. Rozhodnout se jít do vlastního bydlení a zaplatit za něj pořádně velkou sumu. A obvykle ne o samotě,... 
[Celý článek]