Jaké výhody nám může přinášet půjčka bez banky?Ne vždy musíme pro půjčku do banky, jelikož jsou i možnosti, kdy vše zvládneme bez ní. Konkrétně můžeme navštívit nebankovní společnost. Těch je na trhu několik desítek a tak je v první řadě dobré vybrat takovou, která má dobré jméno, které je spojena se stabilitou, ale i férovým jednáním. Tím se dostáváme k první výhodě, kterou je určitě to, že se nemusíme bát jakýchkoliv podvodů, jelikož ve spojení s dobrým poskytovatelem je i půjčka bez banky naprosto bezproblémová. Pokud půjdete cestou klasického úvěru, je ideálním příkladem takové společnosti třeba:

  • Provident
  • Home Credit
  • Cofidis

Půjčka bez banky nabídne mnohem více produktů

Dominujícím pozitivem je určitě to, že nám může nebankovní půjčka nabídnout širokou škálu úvěrových produktů, které u běžných bank nejsou obvyklé. Pokud budeme konkrétní, mohou to být třeba takzvané mikropůjčky u společností jako Ferratum, stejně jako to mohou být třeba půjčky na vyplacení exekucí, a to ve spojení se společnostmi, jakými je třeba poskytovatel Acema. S oběma poté souvisí hlavně to, že mají poměrně benevolentní proces samotného ověřování a následného získání dané půjčky.

Bez jakýchkoliv složitostí

I v tomto ohledu půjčka bez banky zcela jasně dominuje. A to hlavně proto, že není spojena s žádnými náročnými podmínkami získání. Velmi často totiž stačí plnoletost, dva doklady totožnosti a doložení příjmu. U mikropůjček není třeba doložit ani to. Následně se spouští schvalovací proces, který může trvat prát minut, stejně jako hodin, ale v některých případech může být i delší. Přesto netrvá déle, než do druhého dne. I to je výhoda, o které si mohou nechat banky skutečně zdát.

S těmito výhodami jistě souvisí také to, že o půjčky je možné zažádat jak osobně, tak i online, popřípadě také telefonicky. Zajímavé může být také vyřízení, které proběhne na dálku přes kurýra, na pobočce, nebo prostřednictvím obchodního zástupce, který mlže přivést i požadovanou sumu v hotovosti. Takto nastaven má proces zmíněný Provident, který uvádí: „Půjčujeme od 4000 do 80000 korun, peníze dostanete na účet, nebo až domů v hotovosti. Po celé ČR.

Úroky jsou dolů

Co bylo v minulosti s nebankovním sektorem přímo spjaté, to byly určitě vysoké úrokové sazby. Ty sice společnosti pomalu snižují, ale k těm bankovním se v klasické nabídce nedostanou. Přesto ale mohou nabídnout zajímavé výhody, jako je odpuštění splátek, nebo vracení zaplacených úroků. V takovém případě se jejich hodnota skutečně může dostat i na jednotky procent.

A to vše jsou pozitiva, proč které musíme půjčky bez banky také ohodnotit pozitivně. Pokud hledáte jednoduchost a rychlost, stejně jako dokážete vyhledat výhodnou společnost, mohou být dobrým úvěrovým produktem i pro vás. Samozřejmě s doporučením, že půjčka musí mít dobrý důvod.

Půjčka bez banky

geralt / Pixabay


Půjčka VIA SMS – žádejte online

[iframe src=“http://www.pujcka.co/iframe/viasms/?subid=5jcnr3mv&subchannel=yyyy&nohelp“ width=“600″ height=“1100″ scrolling=“auto“ ]


Finanční novinky:

Potřebujete nutně půjčit 10 tisíc? Vyzkoušejte rychlou půjčku

Potřebujete nutně půjčit 10 tisíc? Vyzkoušejte rychlou půjčku

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Pokazila se vám pračka a vy momentálně nemáte žádnou finanční hotovost na svém účtu, abyste si obratem... 
[Celý článek]

Poradíme vám, jak získat bezpečnou půjčku do 10 000 Kč

Poradíme vám, jak získat bezpečnou půjčku do 10 000 Kč

Vzít si půjčku je pro mnoho lidí něco naprosto nepředstavitelného. Někdy se ale souhrou různých okolností dostanou do takové situace, kdy prostě alespoň malý úvěr... 
[Celý článek]

Porovnejte si hypotéky – ušetříte na úrocích

Porovnejte si hypotéky – ušetříte na úrocích

Hypoteční úvěr je velká zodpovědnost, o tom prostě není sporu. Rozhodnout se jít do vlastního bydlení a zaplatit za něj pořádně velkou sumu. A obvykle ne o samotě,... 
[Celý článek]