Expres půjčka od GE Money Bank do 600000 KčgemoneybankGE Money Bank patří k silné finanční skupině, která figuruje v celé řadě států světa. Zajímavé finanční produkty, které nabízí i bezchybný klientský servis lákají stále nové a nové klienty. Pokud máte zájem o půjčku většího objemu, není nic jednoduššího, než požádat o pomoc právě GE Money Bank. Půjčka je naprosto bezúčelová a podmínky pro její získání jsou taktéž velmi solidní. Půjčku si můžete sjednat na pobočce nebo online prostřednictvím jednoduchého formuláře.

Výše půjčky: 30000 Kč – 600000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku může zažádat fyzická osoba starší 18 let, která má trvalé bydliště a kontaktní adresu na území ČR. Pokud chce o půjčku zažádat cizinec, musí se prokázat platným povolením k pobytu na území ČR. Žadatel o půjčku musí mít dále trvalý zdroj příjmů a nesmí být ve zkušební ani výpovědní lhůtě a jeho měsíční příjem musí činit alespoň 5000 Kč. Pro získání půjčky je nutno mít běžný účet vedený u GE Money.

Na co si mohu půjčit? Půjčka je bezúčelová půjčit si můžete tedy na cokoli.

Splatnost půjčky: 24 – 96 měsíců

Poplatky: Měsíčně si banka účtuje poplatek za správu a vedení úvěru ve výši 49 Kč. U půjček nad 200000 Kč se pak tento poplatek zastavil na částce 59 Kč. Pokud se rozhodnete vrátit peníze dříve, budete muset zaplatit také poplatek za předčasné splacení úvěru, který činí 0,5 – 1 % z vypůjčené částky. Jako poslední si společnost účtuje poplatek za schválení a poskytnutí úvěru ve výši 1 %.

Ručení: U částek vyšších než 300 000 Kč musí být v žádosti uveden vždy spolužadatel (v případě manželů musí být spolužadatelem druhý z manželů)

Výše úroku: 7,5 %

Možnost sjednání půjčky: Vyplněním online formuláře nebo přímo na pobočce.

Rychlost poskytnutí peněz:  Pokud jste klientem banky, své peníze máte k dispozici na běžném účtu do 5 minut od podpisu smlouvy.

Výhody půjčky od společnosti Air Bank: Snadné sjednání z pohodlí domova, výhodné úrokové sazby i rychlost poskytnutých peněz.


Finanční novinky:

Potřebujete nutně půjčit 10 tisíc? Vyzkoušejte rychlou půjčku

Potřebujete nutně půjčit 10 tisíc? Vyzkoušejte rychlou půjčku

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Pokazila se vám pračka a vy momentálně nemáte žádnou finanční hotovost na svém účtu, abyste si obratem... 
[Celý článek]

Poradíme vám, jak získat bezpečnou půjčku do 10 000 Kč

Poradíme vám, jak získat bezpečnou půjčku do 10 000 Kč

Vzít si půjčku je pro mnoho lidí něco naprosto nepředstavitelného. Někdy se ale souhrou různých okolností dostanou do takové situace, kdy prostě alespoň malý úvěr... 
[Celý článek]

Porovnejte si hypotéky – ušetříte na úrocích

Porovnejte si hypotéky – ušetříte na úrocích

Hypoteční úvěr je velká zodpovědnost, o tom prostě není sporu. Rozhodnout se jít do vlastního bydlení a zaplatit za něj pořádně velkou sumu. A obvykle ne o samotě,... 
[Celý článek]