Expert půjčka 10 000 KčExpert půjčka 10 000 Kč je nebankovní půjčka. K jejímu vyřízení nepotřebujete výpis z registru dlužníků ani potvrzeni o výši příjmu. Tato půjčka je velmi oblíbená například před výplatou, kdy na krátkou dobu potřebujete půjčit malou hotovost. Její vyřízení je přitom velice jednoduché.

Vyřízení půjčky

O tuto půjčku se žádá online žádostí přes internet. Vyřízení vám nezabere více než 10 minut, není nutné chodit na žádnou osobní schůzku. Stačí poslat společně s žádostí kopii vašeho občanského průkazu s prohlášením, že souhlasíte s uchováním této kopie. Podmínky půjčky jsou uvedeny ve smlouvě. Pokud by vám přesto nebylo něco jasné, ujasněte si to s kontaktním pracovníkem společnosti ještě před podpisem smlouvy. Všechny podmínky jsou však naprosto transparentní. Neplatí se žádné skryté poplatky, ani poplatek za vyřízení žádosti.

Schválení půjčky

Půjčka bývá schválena velmi rychle a peníze jsou zaslány žadateli na účet bez zbytečných průtahů. Pokud si nepřejete z jakéhokoli důvodu dostat peníze na účet, je možné se dohodnout na zaslání složenkou na adresu, kterou uvedete v žádosti.

Ceník půjčky

Ukazatelem, podle kterého je možné vyhodnotit, jestli je půjčka výhodná, či nikoliv, je tzv. RPSN. Čím je RPSN vyšší, tím méně je půjčka výhodná. RPSN této půjčky činí 434 %.

Splácení půjčky

Půjčku splácíte podle dohody, kterou uzavřete podpisem smlouvy, a to buď převodem peněz účet nebo přímo vložením na bankovní účet společnosti. Veškeré platební údaje jsou uvedeny ve smlouvě. Pokud nestihnete půjčku splatit včas, tj. v dohodnutém termínu, je nutné neprodleně zavolat na telefonní číslo uvedené ve smlouvě a dohodnout se s poskytovatelem na termínu náhradním.


Finanční novinky:

Potřebujete nutně půjčit 10 tisíc? Vyzkoušejte rychlou půjčku

Potřebujete nutně půjčit 10 tisíc? Vyzkoušejte rychlou půjčku

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Pokazila se vám pračka a vy momentálně nemáte žádnou finanční hotovost na svém účtu, abyste si obratem... 
[Celý článek]

Poradíme vám, jak získat bezpečnou půjčku do 10 000 Kč

Poradíme vám, jak získat bezpečnou půjčku do 10 000 Kč

Vzít si půjčku je pro mnoho lidí něco naprosto nepředstavitelného. Někdy se ale souhrou různých okolností dostanou do takové situace, kdy prostě alespoň malý úvěr... 
[Celý článek]

Porovnejte si hypotéky – ušetříte na úrocích

Porovnejte si hypotéky – ušetříte na úrocích

Hypoteční úvěr je velká zodpovědnost, o tom prostě není sporu. Rozhodnout se jít do vlastního bydlení a zaplatit za něj pořádně velkou sumu. A obvykle ne o samotě,... 
[Celý článek]