CG půjčky do 150000 Kčcg-pujckyPůjčky od společnosti CG patří na českém finančním trhu k těm vůbec nejoblíbenějším a jsou zajištěny garancí 100% spokojenosti. CG půjčku si již vzalo více, než 85000 klientů. Jak je to jenom možné? Vše, co ohledně půjčky potřebujete vědět, naleznete pěkně přehledně a na jednom místě. Půjčka je oproštěna od skrytých nebo nesmyslných poplatků. U CG půjčky vždy dopředu víte, kolik za vypůjčenou částku zaplatíte. Také podmínky pro sjednání půjčky jsou více, než přívětivé. Přesvědčte se o této solidní půjčce i vy a vylepšete svůj rodinný rozpočet třeba ještě dnes.

Výše půjčky: 10000 Kč – 150000 Kč

Kdo si může půjčit: Fyzická osoba starší 18 let s trvalým bydlištěm na území České republiky a stálým doložitelným příjmem.

Na co si mohu půjčit? Vypůjčené peníze můžete využít prakticky na cokoliv, jejich použití není nikterak limitováno.

Splatnost půjčky: Dle smlouvy.

Poplatky: U této půjčky neplatíte žádné poplatky za její vyřízení ani podání samotné žádosti. Pokud se rozhodnete vrátit vypůjčené prostředky dříve, než máte ujednáno ve smlouvě, ani v tomto případě nezaplatíte nic navíc.

Ručení: Ne, u CG půjčky nepotřebujete ručitele ani zástavu vlastní nebo cizí nemovitostí.

Výše úroku: Uvedena v konkrétní smlouvě.

Možnost sjednání půjčky: Prostřednictvím internetového formuláře.

Rychlost poskytnutí peněz:  Vyřízení žádosti proběhne ihned po jejím odeslání. Peníze můžete mít na svém účtu již během jednoho dne.

Výhody CG půjčky: Rychlé a solidní jednání. Transparentní podmínky při sjednávání půjčky. Možnost odložení splátek až o 48 měsíců. O odložení si můžete požádat prostřednictvím jedné SMS. Stabilní společnost, jejíž služby využilo na 85000 klientů. Peníze vám budou ihned po schválení žádosti vyplaceny na váš účet a vy s nimi můžete okamžitě disponovat. Pokud vám tato možnost nevyhovuje, stačí se domluvit na jiném postupu a vyzvednout peníze třeba na poště.


Finanční novinky:

Potřebujete nutně půjčit 10 tisíc? Vyzkoušejte rychlou půjčku

Potřebujete nutně půjčit 10 tisíc? Vyzkoušejte rychlou půjčku

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Pokazila se vám pračka a vy momentálně nemáte žádnou finanční hotovost na svém účtu, abyste si obratem... 
[Celý článek]

Poradíme vám, jak získat bezpečnou půjčku do 10 000 Kč

Poradíme vám, jak získat bezpečnou půjčku do 10 000 Kč

Vzít si půjčku je pro mnoho lidí něco naprosto nepředstavitelného. Někdy se ale souhrou různých okolností dostanou do takové situace, kdy prostě alespoň malý úvěr... 
[Celý článek]

Porovnejte si hypotéky – ušetříte na úrocích

Porovnejte si hypotéky – ušetříte na úrocích

Hypoteční úvěr je velká zodpovědnost, o tom prostě není sporu. Rozhodnout se jít do vlastního bydlení a zaplatit za něj pořádně velkou sumu. A obvykle ne o samotě,... 
[Celý článek]